Итоги конкурса

Название:

Комплексная олимпиада "Бастау" (3 класс)

10.10.2022 - 04.11.2022

Количество участников:

3381
ФИО Область Город Образовательное учреждение Время прохождения Призовые места Баллы
1 Жақсылық Асылжан Нұржанұлы Жамбыл Тараз Макаренко орта мектебі 22:21:38
10
2 Оңтай Айзат Ибрагимқызы Жамбыл Тараз 15 мектеп - гимназиясы 00:05:27
9
3 Ануарбек Бекарыс Жасұланұлы Жамбыл облысы Жамбыл облысы Шоқан Уәлиханов атындағы орта мектебі 08:44:51
8
4 Болатбек Инабат Кызылорда Кызылорда 253 мектеп 00:01:33
6
5 Есқали Ғизат Қызылорда Қызылорда 173мектеп 00:24:13
5
6 Даулетяр Әділжан Жомартұлы Алматы облысы Жамбыл ауданы Еңбекшіарал ауылындағы орта мектеп КММ 14:22:21
5
7 Утельбаева Анар Боранбаевна Акмолинская Нур-Султан ОШ №1 село Коянды 00:00:28
4
8 Ыдырова Лиана Сулейманова Жамбыл облысы Қордай ауданы Әлихан Бөкейхан атындағы орта мектебі 00:07:37
4
9 Гордымова Екатерина Константиновна Восточно Казахстанская Усть-Каменогорск Общеобразовательная школа 30 11:33:39
4
10 Құрманәлі Мадина Азаматқызы Туркістан Шымкент ТОО "Turan mektebi" 00:07:23
3
11 Валихан Нұрали Ерланұлы Кызылорда Кызылорда №23 Ж. Қизатов атындағы мектеп - лицей 00:00:19
2
12 Өтеген Еркеназ Ермекқызы Қызылорда Қызылорда 23 Ж. Қизатов атындағы мектеп-лицей 00:00:29
2
13 Қожантай Данияр Мақсатбекұлы Туркістан Шымкент ТОО "Turan mektebi" 00:08:08
1
14 Нағмат Алихан Азаматұлы Туркістан Шымкент ТОО "Turan mektebi" 00:08:55
1
15 Құдайберген Көркем Мұхамедиярқызы Қызылорда Арал 21мектеп 03:46:58
1
16 Шамухан Сұлтанали Жанатұлы Ақмола облысы Зеренді ауданы Айдабол ауылының ЖОББ мектебі КММ 18:51:47
0
17 Орынбек Аяла Дәулетқызы Абай облысы Абай ауданы "Ш.Әбенов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" КММ 17:04:37
0
18 Максим Құдірет БҚО Орал қаласы Ықсанов атындағы #36 жоббм 00:00:21
1
10
19 Жұмағұл Бексұлтан Асылбекұлы БҚО Сырым ауданы Құспанкөл бастауыш мектебі 00:00:21
1
10
20 Сейдахан Нұриман Байтенұлы Түркістан Сайрам ауданы #83 А.Байтұрсынов мектебі 00:00:21
1
10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 170